دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد
Islamic Azad University of Asadabad
امروز : دوشنبه ۲۹ آبا ۱۳۹۶
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد
فهرست صفحات
۱۹ مرداد , ۱۳۹۴
نویسنده : روابط عمومی واحد اسدآباد

همزمان با ماه مبارک رمضان و به همت کانون قرآن و عترت و دفتر فرهنگ اسلامی ، چهارمین دوره طرح قرآنی «رمضان بهار قرآن» با محوریت تفسیر سوره مبارکه حدید همزمان با سایر واحدها و مراکز دانشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد برگزار میگردد.

در این کارگاه که به همت کانون قرآن و عترت و دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد و توسط حجت الاسلام والمسلمین نبی اله مرادی از اساتید حوزه و دانشگاه و پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر برگزار میگردد، ۳۰ نفر از اساتید و کارکنان شرکت دارند و به مدت ۱۶ ساعت با تفسیر سوره حدید آشنا خواهند شد.

کارگاه آموزشی آشنایی با تفسیر سوره مبارکه حدید از تاریخ۳۰ خرداد ۹۴ تا ۲۴ تیر ۹۴ همه روزه بعد از نماز ظهر و عصر از سوی کانون قرآن و عترت دانشگاه به جز ایام تعطیل در ایام پرخیر و برکت ماه رمضان برگزار می‌شود و تمامی کارمندان تمام وقت رسمی و قراردادی و اعضای هیئت علمی تمام وقت و نیمه وقت و حق التدریس دانشگاه می توانند در این کارگاه شرکت کنند.

همچنین به تمام شرکت‌کنندگان در این طرح که بتوانند ۶۰ درصد نمره آزمون را کسب نمایند گواهی پایان دوره به مدت ۱۶ ساعت از سوی دفتر مطالعات و آموزش نیروی انسانی دانشگاه صادر خواهد شد.

نظر بدهید