دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد
Islamic Azad University of Asadabad
امروز : یکشنبه ۱ بهم ۱۳۹۶
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد
فهرست صفحات
۳۰ خرداد , ۱۳۹۵
نویسنده : روابط عمومی واحد اسدآباد

رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد در مراسمی با حضور نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، نماینده ولی فقیه در شهرستان، فرماندار و مسئولان دانشگاهی استان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی، نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در آیین تکریم و معارفه روسای دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسدآباد با بیان اینکه به فرموده امام خمینی(ره) دانشگاه مبدا همه تحولات است، دانشگاه آزاد اسلامی را یکی از بزرگترین دانشگاه‌های جهان دانست و اظهار کرد: «تاثیر دانشگاه آزاد اسلامی در ارتقای فرهنگی و نظام آموزش عالی کشور ستودنی و انکارناپذیر است.»

IMG_0097

اکبر رنجبرزاده درباره تهدیدهای دشمنان خارجی و بحران اقتصادی موجود، بهترین راه برون رفت از این مشکلات را ایجاد کارآفرینی و بالابردن سطح تولیدات علمی پژوهشی دانست و بیانات مقام معظم رهبری درباره سیاست‌های اقتصاد مقاومتی فرهنگ و حمایت از تولیدکنندگان داخلی را مورد تاکید قرار داد.

وی اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه تولید مقالات علمی پژوهشی در جهان و تبدیل آن به ثروت را منجر به رشد و اداره کشور دانست.

رئیس واحد اسدآباد ارتقای سطح علمی دانشگاه با ایجاد تحصیلات تکمیلی را پیگیری کند

نماینده ولی فیقه و امام جمعه اسدآباد نیز با قدردانی از مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی، این دانشگاه را عامل ارتقای جامعه معرفی و جایگاه علمی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی را در سطح شهرستان بسیار خوب توصیف کرد.

حجت‌الاسلام حسینی مجد با قدردانی از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان، از رئیس واحد اسدآباد خواست که همه توان خود را در راستای ارتقای سطح علمی دانشگاه با ایجاد تحصیلات تکمیلی پیگیری کند و از مسئولان اجرایی شهرستان نیز درخواست کرد که این واحد دانشگاهی را در این امر مهم حمایت کنند.

IMG_0039

دانشگاه آزاد اسلامی یکی از بزرگترین افتخارات انقلاب اسلامی ایران است

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان نیز در این مراسم درباره جایگاه ویژه دانشگاه آزاد اسلامی در جهان و کشور، این دانشگاه را بزرگترین دانشگاه حضوری جهان ذکر و تاکید کرد: «دانشگاه آزاد اسلامی موجب رشد و بالندگی سطح علمی و فرهنگی جامعه شده است.»

دکتر سعید جامه بزرگی، فارغ‌التحصیلان دانشگاه آراد اسلامی را از صاحبان صنایع کشور دانست و با توجه به جایگاه بالای سطوح مدیریتی دانشگاه آزاد اسلامی، مدیران این دانشگاه را در زمره توانمندترین افراد عنوان کرد.

وی ایرج حیدری رئیس سابق واحد اسدآباد را فردی توانمند معرفی کرد و از مدیریت جدید با توجه به پتانسیل بالا خواست از حمایت‌های مسئولان اجرایی و مدیریتی شهرستان در راستای گسترش کمی و کیفی دانشگاه بهره ببرد.

به گزارش آنا، مسعود بکایی فرماندار اسدآباد هم با قدردانی از زحمات رئیس سابق این واحد دانشگاهی، با تبریک به دکتر مهری مدیریت جدید خواستار تلاش ایشان در زمینه توسعه فیزیکی دانشگاه شد.

رئیس سابق واحد اسدآباد نیز با ارائه گزارش عملکرد ۱۸ ماهه‌اش و تشکر از مسئولان دانشگاهی استان، همه همکاران دانشگاه را در موفقیت‌های به دست آمده سهیم دانست و از تلاش‌های آنان تشکر کرد.

ایرج حیدری در پایان صحبت‌هایش دکتر مهری را بهترین گزینه برای تصدی این عنوان معرفی و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

در پایان این مراسم، رئیس جدید واحد اسدآباد نیز با ادای احترام به زحمات رئیس سابق این واحد دانشگاهی در دوران مسئولیتش، از افرادی که به وی برای تصدی این پست اطمینان کرده‌اند، قدردانی و تشکر و ابراز امیدواری کرد که با کمک استادان و کارکنان چشم‌انداز روشنی را برای دانشگاه رقم بزند.

در پایان این مراسم با قرائت حکمی از سوی دکتر میرزاده، دکتر محمدقربان مهری برای مدت یکسال به عنوان رئیس جدید واحد اسدآباد منصوب و معرفی و از زحمات ایرج حیدری تجلیل شد.

IMG_0005

مهری از دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک بوده و دوره تخصص خود را از دانشگاه UTM مالزی در رشته حسابداری دریافت کرده است. مهری از سال ۱۳۸۴ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی است.

نظر بدهید